MAG

Показавши
Сортування
Z 350A-активні широкосмугові системи, засновані на 15" НЧ + 1" ВЧ-динаміках, з вбудованим ..
Код товару: 85090
30 081 грн.
NX 10A-активна широкосмугова система, заснована на 10-дюймовому неодимовому динаміці і 1,5-дюймовому..
Код товару: 85097
45 257 грн.
NX 15A-активна широкосмугова система, заснована на високоефективному 15-дюймовому неодимовому низько..
Код товару: 85094
48 915 грн.
Z 320A-універсальна широкосмугова система для інсталяцій і мобільних комплектів з можливостями сцені..
Код товару: 85091
27 371 грн.
Універсальна, потужна і компактна активна широкосмугова система NX 12A зібрана на власних неодимових..
Код товару: 85096
47 290 грн.
Z 355a-Розширена Басова широкосмугова система з двома 15-дюймовим динаміками для великої кількості з..
Код товару: 85089
44 038 грн.
MAG M1503-покращена версія Динаміка M1501. Підвищена індукція в зазорі, в конструкції магнітної сист..
Код товару: 72216
5 027 грн.
Немає в наявності

Апаратура МАГ в магазині МузЛайн

MAG-якісний звук від вітчизняного виробника

Дуже приємно усвідомлювати, що серед переліку підприємств, що працюють у сфері виробництва музичного обладнання, трапляються також і вітчизняні компанії. Це говорить про те, що не тільки за кордоном йде активна робота з розробки та впровадження нових музичних технологи та інновацій – аналогічна діяльність відбувається і у нас. І нехай далеко не всі комплектуючі, необхідні для складання, виробляються на Україні – це нітрохи не применшує заслуги вітчизняних інженерів, оскільки такі ж процеси відбуваються і за кордоном. А те, що вітчизняні споживачі віддають увагу вітчизняній продукції – це говорить тільки на її користь.

Заснування виробництва, виникнення бренду, нинішній стан

Компанія "магніт" була заснована в Білій Церкві на самому початку 90-х років, після чого почалося будівництво виробничих приміщень та адміністративних будівель. Перша продукція побачила світ в 1993-му році: виробник вийшов на ринок з великим асортиментом постійних магнітів і феритових виробів промислового використання. Фабрика оснащена сучасним обладнанням, виробництво ведеться відповідно до новітніх стандартів якості.

У 1996-му році була зареєстрована торгова марка MAG Audio, під якою було розпочато виробництво динамік і акустичних систем різних сфер застосування. Фабрика розташовувалася тут же, по сусідству з площами материнської компанії, а обладнання було закуплено нове. Імпортна складова в продукції зведена до мінімуму – що дозволило встановити вартість на продукцію значно нижче, ніж у закордонних конкурентів. У той же час, показник «ціна / якість» значно виграє за рахунок більш низької ціни без втрати якості – це підтверджується стабільним попитом на продукцію компанії.

На сьогоднішній день виробництво займає 3000 кв метрів, на яких розташовані Інструменти та обладнання для виробництва феритових, і рідкоземельних (неодимових) магнітів, що застосовуються як в промисловості, так і у виробництві висококласних динаміків для аудіоапаратури. Продукція компанії МАГ аудіо реалізується як на вітчизняному ринку, так і за кордоном – Продаж здійснюється через дистрибуторську мережу, в зв’язці з якою підприємство тісно працює вже не перший рік. Серед новин компанії постійно можна прочитати про нові інсталяції, події та знакові комплексні реалізації.

Каталог компанії

В даний час бренд MAG Audio пропонує широкий вибір аудіосистем і динаміків наступних категорій:

  • Мобільна акустика - активні і пасивні сабвуфери і широкосмугові системи;
  • Інсталяційна акустика - для клубів, ресторанів, спортивних комплексів і т. д.;
  • Комплекти-різні варіанти сабвуферів і сателітів, розроблених для роботи в парі;
  • Концертні комплекти-набори з лінійних масивів і активний або пасивних моніторів;
  • Системи динаміків для кінотеатрів;
  • Динаміки різної потужності, розмірів та інших параметрів.

Купівля аудіотехніки MAG Audio в магазині Музлайн

Компанія Музлайн є офіційним дистрибутором торгової марки MAG Audio-але також у нас можна зручно вибрати і недорого купити аудіо-обладнання та музичні інструменти будь-якого іншого провідного світового виробника. На сайті знаходяться фото, докладний опис і технічні характеристики всієї пропонованої продукції.

Тих, хто хоче особисто подивитися, послухати і побачити в дії вподобану модель, ми запрошуємо в наш салон за адресою: Україна, Київ, пр.Маяковського 43/2.

Читати повністю